foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Przedstawiamy nasze osiagniecia w konkursach i zawodach sportowych w I semestrze:

oddzial "0" w Starych Bogaczowicach

a)I m.  w szkolnym konkursie „Szkola w oczach dziecka”

b) II m.  w Przegladzie Malych Form Ludowych

c)  wyróznienie za prace zbiorowa w Powiatowym Konkursie „W swiatecznym nastroju”

d)I m. K. Trzcinskiego, II m. N. Lisa i III m. N. Soboty w szkolnym konkursie „Nie daj sie grypie”

e) wyróznienie K. Tereskiewicza w "Spiewajacym Bozym Narodzeniu"

 

oddzial "0" w Strudze

II m. Malwiny Telegi ze Strugi w "Spiewajacym Bozym Narodzeniu"

 

klasy I - III

Na szczeblu szkoly:

- I m. W. Wegrzynowskiej w konkursie plastycznym „Nasza szkola” (op. T. Wojdala)

- I m. Nikoli Bartków w konkursie literackim „Moja szkola” (op. B. Stepien)

- I m. Karoliny Urbanskiej, II m. Wiktorii Trzcinskiej i III m. Jana Stoklosy w konkursie plastycznym „Nie dajmy sie grypie” (op. B. Stepien)

- konkurs klasy II pt. „Boze Narodzenie w Wielkiej Brytanii” (op. M. Noskowska)

Na szczeblu powiatu:

-III m. Joasi Czerneckiej w „Spiewajacym Bozym Narodzeniu” (op. E. Rajca)

- II m. W. Wojtkowskiego i A. Bienieckiej oraz wyróznienie dla klasy II w konkursie „Ozdoby choinkowe” (op. T. Wojdala)

- II m. Agaty Pelc w „Spiewajacym Bozym Narodzeniu” (op. K. Swietalska)

- II m. Szymona Zakamarka i wyróznienie M. Tyrki w „Spiewajacym Bozym Narodzeniu” (op. E. Bukalska)

- p. E. Rajca: I m. Kasi Czerneckiej, II m. Michala Krynickiego i Ady Rosinskiej w Mistrzostwach Powiatu Wiejskich Szkól Podstawowych i III m. w „Muzycznych Formach Ludowych”

-p. K. Swietalska: II m. J. Jamroza, Kacpra Kosteckiego i Michala Slowika w „Konkursie piosenki ludowej”, II m. K. Kosteckiego i wyróznienie Mateusza Radzikowskiego„W swiatecznym nastroju” w kat. ozdoba choinkowa

- p. E. Bukalska: II m. Aleksandry Tyrki i III m. A. Tyrki, W. Wiaka, K. Sawickiej. N. Majewskiej i K. Kosteckiego w „Konkursie piosenki ludowej”

-p. T. Wojdala:III m. R. Switenkiego i wyróznienie P. Wójcikiewicz „W swiatecznym nastroju” w kat. list oraz wyróznienie w kat. kartka

-B. Stepien: II m. Jana Stoklosy w „Konkursie piosenki ludowej”, I m. K. Jajko w „Spiewajacym Bozym Narodzeniu”

Na szczeblu ogólnopolskim:

- wyróznienie za prace plastyczna R. Switenkiego w konkursie „Pana Karp i Czarny Ptak” (op. A. Winiarska, kolo plastyczne))

 

klasy IV - VI

Na szczeblu szkoly:

- I m. Pawla Staniewicza, III m. Oliwii Przedanskiej i wyróznienie Agnieszki Siminowicz w konkursie literackim „Moja Szkola” (op. J. Skarzynska)

- I m. Aleksandry Stoklosy, Sylwii Czajki oraz III m. N. Sawiarskiegow konkursie „200. rocznica urodzin F. Chopina” (op. A. Palczak-Skwarek)

- klasa IV „Konkurs wiedzy o kulturze i historii Wielkiej Brytanii i Zjednoczonego Królestwa” (op. M. Noskowska)

- I m. Oliwii Przedanskiej, II m. A. Stoklosy i III m. P. Wyrzykowskiego w „Konkursie na najladniejszy rózaniec” (op. J. Romaniszyn)

Na szczeblu powiatu:

- I m. Norberta Sawiarskiego w konkursie „Byc kims” (op. M. Fasciszewska, R. Stramel-Switenka, M. Szerment, R. Wierzbicka)

- tytul laureata i finalisty dla K. Skibinskiego, A. Burdka, R. Bijaka, G. Mieli w konkursie „Byc kims” (op. M. Fasciszewska, R. Stramel-Switenka, M. Szerment, R. Wierzbicka)

-I m. P. Wyrzykowski w „Spiewajacym Bozym Narodzeniu” (op. B. Stepien)-II m. P. Wyrzykowskiego w „Przegladzie Koled i Pastoralek” w Witkowie (op. B. Stepien)

- I m. Radoslawa Kopcia i III m. Rafala Bijaka w „Przegladzie Koled i Pastoralek” w Witkowie (op. J. Romaniszyn)

-III m. Szymona Radzikowskiego „W swiatecznym nastroju”(op. J. Skarzynska)

- wyróznienie Pawla Jaglarza, Michala Kowalczyka i Pawla Staniewicza „W swiatecznym nastroju”w kat. pracy literackiej (op. J. Skarzynska)

- II m. Michala Kowalczyka i III m. Macieja Slowika w „Spiewajacym Bozym Narodzeniu” (op. A. Palczak-Skwarek)

- I m. Aleksandry Stoklosy w kat. kartka ora Pawla Staniewicza w kat. ozdoba „W swiatecznym nastroju” (op. A. Palczak-Skwarek)

-I m. Brajana Pochronia „W swiatecznym nastroju” w kat. list (op. R. Stramel-Switenka)

- I m. Marty Fryzowicz i III m. J. Strzyz w IX Mistrzostwach Powiatu Walbrzyskiego Wiejskich Szkól Podstawowych w Biegach Przelajowych” (op. J. Sube)

- II m. druzynowo chlopców w Mistrzostwach Powiatu Walbrzyskiego czwórek siatkarskich (op. G. Kozlowski)

Na szczeblu województwa:

- II m. druzynowo dziewczat w Finale Dolnego Slaska SP w Rowerach Górskich (op. L. Nogawka)

-IV m. druzynowo w Finale Dolnego Slaska w Strzelectwie Sportowym (op. G. Kozlowski)

- V m. Damiana Walasika w Finale Dolnego Slaska w Strzelectwie Sportowym (op. G. Kozlowski)

Na szczeblu ogólnopolskim:

- II m. za prace plastyczna Karola Wojtkowskiego w konkursie „Pana Karp i Czarny Ptak” (op. A. Winiarska)

 

Zyczymy wszystkim jeszcze wiekszych sukcesów w II semestrze

 

galeria zdjec

 

Contribute!
Books!
Shop!