foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

PRZYDZIAL ZAJEC – SZKOLA PODSTAWOWA

0-III

oddzial szesciolatków – Jadwiga Tryniecka

oddzial szesciolatków, Struga – Krystyna Smieszek-Swietalska

klasa I – Ewa Rajca

klasa I, Struga – Krystyna Smieszek-Swietalska

klasa II – Teresa Wojdala

klasa II, Struga – Elzbieta Bukalska

klasa III – Bogumila Stepien

klasa III, Struga – Elzbieta Bukalska

IV-VI

Malgorzata Fasciszewska – historia: kl. VIa

Bogumila Korzeniowska – matematyka: IVa

Grzegorz Kozlowski – wychowanie fizyczne: Vab ch., VIab ch.

Leslaw Nogawka – wychowanie fizyczne: VIab dz.

Malgorzata Noskowska – j. angielski: I – VI

Anna Palczak-Skwarek – muzyka: IVab – VIab

                                    plastyka: IVab – VIab

Joanna Poczatek – przyroda: Vab

Jolanta Romaniszyn – religia: 0 –II, IVab, Vb, VIab

Ewa Rózycka – matematyka: IVb, Vab

Janina Skarzynska – historia: IV –V, VIb

                              j. polski – Vb

                              technika – IVab-Vab

Radoslawa Stramel-Switenka – j. polski: Va, VIab

Janina Strzyz – religia: I –III, Va

Joanna Sube – informatyka: Vab – VIab

                     wychowanie fizyczna: III, IVab dz. i chl., Vab dz.

Magdalena Szerment – przyroda: IVab, VIab

                                 wdz: Vab-VIab

Renata Wierzbicka – matematyka: VIab

Alicja Winiarska – j. polski: IVab,

                           przyroda: IVb

WYCHOWAWSTWA

oddzial szesciolatków – Jadwiga Tryniecka

oddzial szesciolatków, Struga – Krystyna Smieszek-Swietalska

klasa I – Ewa Rajca

klasa I, Struga – Krystyna Smieszek-Swietalska

klasa II – Teresa Wojdala

klasa II, Struga – Elzbieta Bukalska

klasa III – Bogumila Stepien

klasa III, Struga – Elzbieta Bukalska

klasa IVa – Bogumila Korzeniowska

klasa IVb – Alicja Winiarska

klasa Va – Janina Strzyz

klasa Vb – Janina Skarzynska

klasa VIa – Radoslawa Stramel-Switenka

klasa VIb – Magdalena Szerment

 

logopeda – Dorota Dabrowska

 

PRZYDZIAL ZAJEC – PUBLICZNE GIMNAZJUM

Janusz Chomicz – fizyka: I – III

                          informatyka: I – III

                          technika: IIab

                          zajecia techniczne: Iab

Dorota Deja – j. polski: I – III

Malgorzata Fasciszewska – historia: Iab, IIb, IIIab

                                       wiedza o spoleczenstwie: Iab, IIIa

Malgorzata Galazka – j. angielski: I – III

                               historia: IIa

Bogumila Korzeniowska – matematyka: IIb, IIIab

Grzegorz Kozlowski – wychowanie fizyczne: IIab ch., IIIab ch.

Leslaw Nogawka – wychowanie fizyczne: Iab dz. i ch., IIab dz.

Anna Palczak-Skwarek – muzyka: I –III

                                    plastyka: I – III

                                   zajecia artystyczne: kl.Iab

                                   wychowanie fizyczne: IIIab dz.

Joanna Poczatek – chemia: I – III

                           geografia: I – III

Jolanta Romaniszyn – religia: IIa

Ewa Rózycka – matematyka: Ia

Janina Strzyz – religia: Iab, IIb, IIIab

Magdalena Szerment – biologia: I – III

                                 wdz: Iab

Renata Wierzbicka – matematyka: Ib, IIa

Krystyna Witkowska-Nogawka – wiedza o spoleczenstwie: IIab, IIIb

Agnieszka Wójcikiewicz – j. niemiecki: I – III

                                                           

Pedagog – Malgorzata Miela

WYCHOWAWSTWA

klasa Ia – Ewa Rózycka

klasa Ib – Renata Wierzbicka

klasa IIa – Malgorzata Galazka

klasa IIb – Anna Palczak-Skwarek

klasa IIIa – Agnieszka Wójcikiewicz

klasa IIIb – Dorota Deja

 

 

Contribute!
Books!
Shop!