foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

        

"Magiczne opowiesci z rodzinnych stron" to konkurs zorganizowany przez Pania Posel Lidie Geringer de Oedenberg w ramach Europejskiego Roku Aktywnosci Osób Starszych i Solidarnosci Miedzypokoleniowej. Konkurs polegal na napisaniu ciekawej opowiesci, zgodnej z glówna idea, i stworzeniu do niej pieknej ilustracji.

                      Do konkursu przystapila i jego laureatka zostala Kasia Jankowska - uczennica klasy IIIa naszego gimnazjum.

W ocenie jury wlasnie ona wyróznila sie kreatywnoscia i wyobraznia. Nagroda intelektualno-artystycznej przygody bedzie czterodniowy pobyt w Parlamencie Europejskim oraz  autorski egzemplarz publikacji.  

 Opiekunka dzialan Kasi byla p. Malgorzata Fasciszewska.

Gratulujemy!

Zachecamy innych do udzialu w tego typu konkursach.

Dzieki nim mozna zwiedzic ciekawe miejsca Europy.  

 

 

 

 

Contribute!
Books!
Shop!