foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

    Dnia 18-19 czerwca uczniowie klas V-VI mieli mozliwosc przezycia niezapomnianych wrazn podczas wycieczki turystyczno-krajoznawczej.

       Program wyprawy obejmowal zwiedzanie podziemi najstarszej, polskiej kopalni soli w Bochni.

Byla to niezwykla wyprawa przez najpiekniejsze i najciekawsze wyrobiska. Dzieki podziemnej ekspozycji multimedialnej zwiedzanie mialo charakter podrózy w czasie. Z Bochni uczniowie udali sie do malowniczego Krakowa. Spacerujac uliczkami miasta, zobaczyli najwspanialsze zabytki. Zwienczeniem wycieczki byla wizyta w JuraParku Krasiejów. Podczas pobytu w "Tunelu czasu" uczniowie zobaczyli narodziny Ziemi, wedrówki kontynentów, zmiany klimatyczne oraz najwieksze kataklizmy w dziejach naszej planety. Nastepnie przespacerowali sie sciezka edukacyjna, wzdluz której rozmieszczone sa modele mezozoicznych gadów i plazów. Najwiekszy zachwyt wzbudzilo prehistoryczne oceanarium, w którym uczniowie spotkali sie "oko w oko" z gatunkami, które zyly na Ziemi tysiace lat temu.

       Wyprawa wszystkim sie podobala.Smile

Contribute!
Books!
Shop!