foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

W grudniu odbyl sie Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy SAW SEZAM MATEMATYCZY. Najlepszy wynik wsród uczniów klas drugich uzyskal Norbert Sawiarski. Zajal 18 miejsce, zdobyl 206 punktów na 240 mozliwych. W konkursie wzielo udzial 230 uczniów z klas drugich. Najlepszy wynik w klasach pierwszych uzyskala Joanna Strzyz i zajela 25 miejsce. Uzyskala 191 punktów na 240 mozliwych. W konkursie wzielo udzial 345 uczniów klas pierwszych.

 

31 maja 2012 roku odbyl sie konkurs " MATEMATYCZNE ORLY 2012", w którym wzieli udzial uczniowie klasI,II,III Publicznego Gimnazjum w Starych Bogaczowicach. Konkurs zostal zorganizowany przez nauczycielke Renate Wierzbicka realizujaca zajecia KOLA ZAINTERESOWAN z MATEMATYKI  w ramach projektu " Stare Bogaczowice - wzorowa szkola" oraz  FORUM  AKTYWNOSCI  LOKALNEJ  w Walbrzychu.

Uczniowie, którzy osiagneli najlepsze wyniki otrzymali nagrody.

 

W kategorii klas pierwszych:

1. Weronika Pankowska

2. Wiktoria Giedziun

3. Joanna Strzyz

 

W kategorii klas drugich:

1.Norbert Sawiarski

2. Jakub Kusz

3. Anna Czernecka

 

W kategorii klas trzecich:

1. Aleksandra Dmytrasz

2. Rafal Czernecki

3. Karolina Wolska

Pozostali uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia

 

Gratulujemy uczniom i zyczymy dalszych sukcesów!!!!!!   Smile

 

 

Contribute!
Books!
Shop!