foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

W ramach projektu - Wzorowa Szkola - dnia 31.05.2012 odbyl sie II Miedzyszkolny Konkurs Jezyka Angielskiego. Konkurs przeznaczony byl dla uczniów kl. II i III gimnazjum. Uczniowie rozwiazywali test pisemny odpowiedni dla danego poziomu.

Zwyciezcy w kategorii kl. II

I miejsce - Norbert Sawiarski

II miejsce - Damian Walasik

III miejsce - Sylwia Czajka

 

Zwyciezcy w kategorii kl. III

I miejsce - Rafal Czernecki

II miejsce - Dominika Twardowska

III miejsce - Aleksandra Dmytrasz

 

Oczekujac na wyniki konkursu uczniowie otrzymali pyszny poczestunek. Po przerwie zostaly ogloszone wyniki, odbylo sie wreczenie nagród i dyplomów. Zwyciezcy otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody pomocne w dalszej nauce j. angielskiego. Do udzialu w konkursie zaproszono uczniów z PG w Szczawnie Zdroju, PG w Czarnym Borze oraz PG nr 5 w Walbrzychu.

Gratulujemy! Smile

r1
r1 r1
r2
r2 r2
r3
r3 r3
r4
r4 r4
r5
r5 r5
r6
r6 r6
r7
r7 r7

Contribute!
Books!
Shop!