foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

"Historie prawdziwe"

"W zyciu powinny miec pierwszenstwo
Rzeczy wazne, wielkie niczym kamienie
To przyjazn, milosc, czyste sumienie,
Odpowiedzialnosc, czlowieczenstwo."

18 maja 2012 r. uczniowie naszego gimnazjum obejrzeli w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie – Zdroju spektakl tetralny pt."Historie prawdziwe".

Przedstawienie to projekt opracowany przez Wroclawski Teatr Edukacji ARTENES skierowany do mlodego widza, który gubi sie w swiecie pelnym przemocy, obojetnosci, zgielku dnia codziennego. Zapomina o tym, ze "najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu", a "wsród ludzi tez jest sie samotnym". Spektakl, inspirowany historia "Malego Ksiecia", okazal sie barwna, wesola opowiescia wyspiewana przez mlodych aktorów. Tresci piosenek przeplatane dialogami bohaterów uczyly, jak odnalezc siebie, czym jest milosc i przyjazn, jakie powinny istniec relacje miedzyludzkie.

Uczniowie byli zadowoleni z wyjazdu, a przeslania wynikajace z "Historii prawdziwych" moze okaza sie przydatne rzeczywistosci.

 

Contribute!
Books!
Shop!