foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Egzaminy na karte rowerowa i motorowerowa 26 maja 2012 r. sobota – zapisy do 25 maja

 

Egzamin praktyczny - dla rowerzystów jazda na torze w obecnosci rodzica lub wychowawcy; nauczyciela zajec technicznych;  dla motorowerzystów w obecnosci rodzica (opiekuna) na „wlasnym sprzecie” z waznym dowodem rejestracyjnym i ubezpieczeniem.

 

Uwaga:

Egzamin teoretyczny – test jednokrotnego wyboru dla rowerzystów; wielokrotnego wyboru dla motorowerzystów. Zaliczenie tego egzaminu musi nastapic przed 26 maja. Do egzaminu moga przystapic tylko uczniowie naszego zespolu szkól, którzy maja arkusz zaliczen z podpisem, zgoda rodziców i wychowawcy klasy.

Arkusz zaliczen mozna pobrac z naszej strony  w zakladce dokumenty lub bezposrednio dla rowerzystów http://zs.p9.pl/dokumenty/karta rowerowa.doc a dla motorowerzystów http://zs.p9.pl/dokumenty/karta motorowerowa.doc

Contribute!
Books!
Shop!