foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Dnia 27 marca 2012r.  w Walbrzychu odbyla sie VIII Edycja Dolnoslaskiego Konkursu dla Dzieci i Mlodziezy „Ucze sie bezpiecznie zyc”. Startowali uczniowie ze szkól z subregionu walbrzyskiego (dawne województwo walbrzyskie). Do finalu wojewódzkiego  mogla zakwalifikowac sie tylko jedna osoba ze szkól startujacych z naszego regionu. Uczen naszej szkoly Grzegorz Figiel z klasy IIa w ogólnej klasyfikacji zajal wysokie 5 miejsce. Gratulujemy wysokiej pozycji, ale przede wszystkim umiejetnosci i wiedzy z zakresu ratownictwa medycznego.

 

 

 

bezpiecznie1
bezpiecznie1 bezpiecznie1
bezpiecznie2
bezpiecznie2 bezpiecznie2
bezpiecznie3
bezpiecznie3 bezpiecznie3
bezpiecznie4
bezpiecznie4 bezpiecznie4
bezpiecznie5
bezpiecznie5 bezpiecznie5
bezpiecznie6
bezpiecznie6 bezpiecznie6

Contribute!
Books!
Shop!