foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

30 marca 2012 roku w Filialnej Szkole Podstawowej w Strudze odbylo sie spotkanie z Panem Janem Koconiem z Górniczego Kola Lowieckiego "Szarak", bedace ukoronowaniem wspólnych dzialan Kola z uczniami i nauczycielami. W dniach 22 - 23 marca przeprowadzono I Konkurs Wiedzy o Lowiectwie, przygotowany przez nauczycieli w oparciu o materialy przekazane przez Pana Koconia. W konkursie brali udzial wszyscy uczniowie klas "O", I, II, III. Pan Jan Kocon wreczyl laureatom nagrody -ksiazki ufundowane przez Kolo Lowieckie, a wszystkie dzieci otrzymaly równiez slodki, wielkanocny upominek.

LAUREACI:

Klasa "O" -  5 l.

I m. Oskar Krysta

II m. Dawid Kusiak

III m. Szymon Ilski

Klasa "O" - 6 l.

I m. Natalia Kurzak

II m. Michal Pelc

III m. Kacper Wysoczanski

Klasa I

I m. Maciej Radzikowski

II m. Alicja Sik

Klasa II

I m. Maja Kuzma

II m. Szymon Piwowarski

III m. Klaudyna Baziak

Klasa III

I m. Agata Pelc

II m. Michal Slowik

III m. Patrycja Jura

wyróznienia: Milena Pelc i Kacper Kostecki

Wychowawczynie serdecznie dziekuja za wspólprace Kolu Lowieckiemu i Panu Janowi Koconiowi, a dzieci ciesza sie, ze w kolejnych latach beda poszerzaly swoja wiedze na temat ochrony

i racjonalnego uzytkowania przyrody.

                                                                                                                                                                                                    Krystyna Swietalska, Janina Skarzynska

 

szarak1
szarak1 szarak1
szarak2
szarak2 szarak2
szarak3
szarak3 szarak3
szarak4
szarak4 szarak4
szarak5
szarak5 szarak5
szarak6
szarak6 szarak6
szarak7
szarak7 szarak7
szarak8
szarak8 szarak8
szarak9
szarak9 szarak9
szarak10
szarak10 szarak10
szarak11
szarak11 szarak11
szarak12
szarak12 szarak12

Contribute!
Books!
Shop!