foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

    09 marca 2012 r. w Zespole Szkól nr 2 w Walbrzychu odbyl sie Interdyscyplinarny Miedzypowiatowy Konkurs „B Y c K I M S II”- skierowany do uczniów wykazujacych szczególne zainteresowania i predyspozycje w zakresie przedmiotów humanistycznych i matematyczno-przyrodniczych . Nasze   Gimnazjum reprezentowala ucz. Kl.III b – Aleksandra Dmytrasz.- otrzymala tytul Finalistki  I Stopnia.

Zatem bardzo serdecznie gratuluje, bowiem Ola jednoczesnie zostala finalistka Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu Interdyscyplinarnego „ Poznawaj Polske „!

Contribute!
Books!
Shop!