foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Wyniki X Powiatowego Konkursu „Palma, pisanka, kraszanka”

Stare Bogaczowice 30 III 2012

 

22 marca 2012 r. komisja konkursowa w skladzie :

Anna Palczak –Skwarek – nauczyciel plastyki, inicjator i organizator konkursu,

Elzbieta Wojtowicz -  dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Starych Bogaczowicach,

Malgorzata Hrehoruk - przedstawiciel DODR w Walbrzychu,

Radoslawa Stramel -Switenka – nauczyciel jezyka polskiego,

wyróznila prace konkursowe z 25 placówek z powiatu walbrzyskiego

 

Kategoria 0-II                                                                                                                                        

 

Zwierzatko wielkanocne

I miejsce Nicole Sobota- S.P. w Starych Bogaczowicach

II miejsce Klaudia Gierlowska- S.P. Stare Bogaczowice

III miejsce Monika Kulig- Swietlica Wiejska w Jablowie

Wyróznienie Nikola Sleszynska- Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju

 

Pisanki

I miejsce Zuzanna Sobota - S.P. Starych Bogaczowicach

II miejsce Magdalena Sosialuk- S.P .w Boguszowie Gorcach

III miejsce Dawid Sliwa- Szkola Filialna w Strudze

 

Kartka wielkanocna

I miejsce Bartosz Laskowski- Swietlica Wiejska w Chwaliszowie

II miejsce Bartosz Wodecki- S.P. w Starych Bogaczowicach

III miejsce Grupa szesciolatków- S.P. w Starych Bogaczowicach

Wyróznienie Weronika Ozga- Miejska Szkola Podstawowa w Szczawnie Zdroju

 

Palma wielkanocna

I miejsce Magdalena Werner- S.P. w Starych Bogaczowicach

II miejsce -Swietlica w P.S.P. nr 6 w Walbrzychu

III miejsce Klaudyna Baziak -Szkola Filialna w Strudze

Wyróznienie Matylda Kejrys- S.P. Boguszowie Gorcach

 

Praca literacka

I miejsce Igor Rajca- S.P. w Starych Bogaczowicach

II miejsce Nicole Nowak- S.P. w Starych Bogaczowicach

III miejsce Klaudia Gierlowska- S.P. w Starych Bogaczowicach

 

Kategoria III-VI

 

Zwierzatko wielkanocne

I miejsce Emilia Rolka- S.P. w Czarnym Borze

II miejsce Wojciech Janik -S.P. w Czarnym Borze

III miejsce Kacper Rypan -Swietlica Wiejska w Jablowie 

Wyróznienie Jacek Skwarek- S.P. w Starych Bogaczowicach

Wyróznienie Natalia Kulig -Swietlica Wiejska w Jablowie

Wyróznienie Kacper Kostecki -Szkola Filialna w Strudze

Wyróznienie Aleksandra Tyrka i Aleksandra Draszczyk - Klub Integracji Spolecznej

w Strudze

 

Pisanki

I miejsce Jacek Skwarek- S.P. w Starych Bogaczowicach

II miejsce Wiktoria Wegrzynowska- S.P. w Starych Bogaczowicach

III miejsce Klaudia Rypan -Swietlica Wiejska w Jablowie

 

Kartka wielkanocna

I miejsce Michal Dmytrasz- S.P. w Starych Bogaczowicach

II miejsce Klaudia Rajca S.P. w Starych Bogaczowicach

III miejsce Julia Gostomczyk -Swietlica Wiejska w Chwaliszowie

Wyróznienie Dominika Swiatek -P.S.P. nr 5 w Walbrzychu

Wyróznienie Agata Pelc - Szkola Filialna w Strudze

Wyróznienie Paulina Debicka - Swietlica Wiejska w Chwaliszowie

Wyróznienie Patryk Lech - Z.S. Fundacji „Szkola Gminna Menadzersko-Ksiegowa”

w Walbrzychu

Wyróznienie Aleksandra Maz- Z.S. Fundacji „Szkola Gminna Menadzersko-Ksiegowa”

w Walbrzychu

wyróznienie PSP Specjalna nr 10 w Walbrzychu

 

Palma wielkanocna

I miejsce Mariola Chwastyk -S.P. w Starych Bogaczowicach

II miejsce Paulina Faka - S.P. w Starych Bogaczowicach

III miejsce Sebastian Sobiesinski -S.P. w Starych Bogaczowicach 

III miejsce Marta Fryzowicz i Sara Szajda -S.P. w Starych Bogaczowicach

Wyróznienie Anna Marcyniuk - S.P. w Starych Bogaczowicach

 

Praca literacka 

I miejsce Lena Kuzma- S.P. w Starych Bogaczowicach

II miejsce Karolina Luborak -ZSP w Boguszowie Gorcach

III miejsce Arleta Burdek - S.P. w Starych Bogaczowicach 

Kategoria Gimnazjum 13-15 lat

 

Zwierzatko wielkanocne

I miejsce Norbert Sawiarski - Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

II miejsce Aleksandra Kozuch - Gimnazjum w Czarnym Borze

III miejsce- Swietlica Wiejska w Nowych Bogaczowicach

 

Pisanki

I miejsce Weronika Laskowska - Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

II miejsce Sylwia Czajka - Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

III miejsce Anna Parzygnat - Gimnazjum w Gluszycy

 

Palma wielkanocna

I miejsce Karol Janik - Gimnazjum w Czarnym Borze

II miejsce Patrycja Kania, Karolina Walasik, Anna Czernecka -Gimnazjum

w Starych Bogaczowicach

III miejsce - Swietlica Wiejska w Nowych Bogaczowicach

 

Kartka wielkanocna

I miejsce Piotr Rutkowski - Gimnazjum w Czarnym Borze

II miejsce Urszula Chwastyk -Gimnazjum w Starych Bogaczowicach

III miejsce Damian Klimkiewicz - Gimnazjum w Starych Bogaczowicach 

Wyróznienie Marta Szewczuk - Gimnazjum w Gluszycy

 

Praca literacka 

I miejsce -Swietlica Wiejska w Nowych Bogaczowicach

 

 

Kategoria Dorosli 16-106 lat

 

Zwierzatko wielkanocne

I miejsce Lukasz Szafranski- Mlodziezowy Osrodek Socjoterapii w Walimiu

I miejsce Ryszard Kurowski –Walbrzych

II miejsce Krystyna Kurowska - Walbrzych

III miejsce Izabela Dzugala –Stare Bogaczowice

Wyróznienie Joanna Janik - Borówno

 

Pisanki

I miejsce Irena Kurowska –Stare Bogaczowice

II miejsce Jadwiga Jurkin –Mieroszów

III miejsce Marta Kazimierska –Lubomin  

Wyróznienie Agnieszka Selent - Stare Bogaczowice

 

Kartka wielkanocna

I miejsce Malgorzata Gajdamowicz - Stare Bogaczowice

II miejsce Ewa Kokoszka – Walbrzych

III miejsce Remigiusz Kedzierski – Gimnazjum nr 15 w Walbrzychu

Wyróznienie Ewa Skowron - Gluszyca

 

Palma wielkanocna

I miejsce Irena Kurowska - Stare Bogaczowice

II miejsce Eliza Witkowska – Gostków

III miejsce Janina Zieba – Janiszów  

 

Praca literacka 

I miejsce Marta Switenka - Stare Bogaczowice

II miejsce Alicja Stepnik Nowe Bogaczowice

 

Gratulujemy !!!

Rozdanie nagród i wystawa pokonkursowa odbedzie sie 30 marca 2012 r. o godz. 9/00

w Zespole Szkól w Starych Bogaczowicach. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Contribute!
Books!
Shop!