foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

18 lutego 2012 roku w Sali Soleckiej w Strudze uczniowie i nauczyciele Filialnej Szkoly Podstawowej spotkali sie z Babciami i Dziadkami, aby uczcic Ich Swieto.

Dzieci, wraz z wychowawczyniami (Pania Krystyna Swietalska i Pania Janina Skarzynska), przygotowaly program artystyczny - recytowaly wiersze i spiewaly piosenki, a nastepnie wreczyly swoim gosciom wlasnorecznie wykonane piekne prezenty. Soltys wsi Pani Mira Skarzynska oraz Panie z Rady Soleckiej przygotowaly sale, a takze slodki poczestunek dla zaproszonych gosci. W uroczystosci bralo udzial okolo 60 Babc i Dziadków. Wszyscy obecni byli zachwyceni wystepami dzieci i otrzymanymi prezentami. Nauczyciele dziekuja Babciom i Dziadkom, wspólorganizatorom oraz mamom, które pomagaly w przygotowaniach.

 

babcia1
babcia1 babcia1
babcia2
babcia2 babcia2
babcia3
babcia3 babcia3
babcia4
babcia4 babcia4
babcia5
babcia5 babcia5
babcia6
babcia6 babcia6
babcia7
babcia7 babcia7
babcia8
babcia8 babcia8

Contribute!
Books!
Shop!