foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Zakonczylismy I semestr 2011/2012. Za nami, niestety, juz ferie. Co sie wydarzylo do stycznia?

Srednia ocen w szkole wynosi 3,43.

I miejsce – klasa Ib

II miejsce – klasa IIa

III miejsce – klasa IIIa

Osoby o najwyzszych srednich ocen:

  1. Norbert Sawiarski, kl. Ia – 4,94
  2. Aleksandra Dmytrasz, kl. IIb – 4,85

 

Osoby o najwyzszej liczbie punktów z zachowania:

1. Rafal Bijak – 635 pkt                                     2. Aleksandra Dmytrasz – 543 pkt

3. Krzysztof Skibinski – 475 pkt                           4. Monika Lasota – 466 pkt

5. Joanna Strzyz – 433 pkt                                     6. Pawel Przewieda – 426 pkt

7. Krzysztof Polec – 413 p.                                     8. Paulina Drankiewicz – 400 pkt

9. Patrycja Kania – 398 pkt                                      10. Jakub Kusz – 385 pkt

11.  Monika Twardowska – 381 pkt                           12. Urszula Chwastyk – 374 pkt

13.  Andrzej Romanczuk – 367 pkt                             14. Angelika Piwowarska – 361 pkt

15.  Karolina Walasik – 360 pkt

 

Niestety. Pojawily sie tez oceny niedostateczne. Lacznie wystawiono ich 43.

 

Przedmiot

Razem

matematyka

9

fizyka

6

chemia

7

jezyk polski

10

jezyk angielski

3

jezyk niemiecki

4

biologia

1

historia

2

wychowanie fizyczne

1

 

Efekty dzialalnosci dydaktycznej - konkursy

Na szczeblu szkoly:

  1. konkurs na „Logo Centrum Edukacyjno-Spoleczne w Starych Bogaczowicach”: III m. Szymon Radzikowski i wyróznienie Pawel Wyrzykowski (A. Palczak-Skwarek) 
  2. Szkolny Konkurs Prezentacji z okazji Miedzynarodowego Roku Chemii: I m. Marcin Muszalski (J. Poczatek) 
  3. Szkolny Druzynowy Konkurs „Woda zródlem zycia”: I m. druzyna kl. IIa: Gabriela Miela, Anna Czernecka i Patrycja Kania (J. Poczatek) 

Na szczeblu powiatu:

  1. Diecezjalny Konkurs Koledników Misyjnych: wyróznienie (J. Strzyz)

     b) Konkurs fotograficzny „Na szlaku cysterskim”: I m. Rafal Bijak, II m. Joanna Niec, III m.

           Damian Walasik (A. Palczak-Skwarek)

 

Na szczeblu województwa:

  1. V m. druzynowo w Mistrzostwach Województwa w Strzelectwie Sportowym, w tym Michal Kowalczyk VI m. indywidualnie i Pawel Jaglarz VIII m. indywidualnie (G.Kozlowski)

Na szczeblu ogólnopolskim:

  1. Ogólnopolska Olimpiada J. Angielskiego dla Gimnazjalistów – zakwalifikowanie sie dwóch uczennic do II etapu (M. Galazka)
  2. Ogólnopolski Konkurs Jezyka Polskiego „Olimpus”: 23 m. Dominika Twardowska, 26 m. Aleksandra Dmytrasz i Katarzyna Jankowska (J. Harmak) 
  3. Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Multitest”: 28 m. Jakub Kusz (E. Bukalska)
  4. Konkurs Internetowy „Poznawaj Polske”: Aleksandra Dmytrasz - finalista (M. Fasciszewska)
  5. „Biblia i przypowiesci”: 12 m. R. Bijak (J. Strzyz)
  6. f)       Kolarstwo:

Najwazniejsze wyniki (1-10 m) osiagniete przez zawodniczki i zawodników

ZS Stare Bogaczowice   w okresie od 30.06. do 30.12.2011

 

Data

Nazwa imprezy

Miejscowosc

Miejsca uczniów

02-03.07.

Puchar Polski IV seria

Kozieglowy-Kozieglówki

4 m.- Wolska Karolina – czasówka

4 m.- Wolska Karolina – wspólny

8 m.- Przewieda Pawel – czasówka

22-24.07.

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MLODZIEZY (szosa)

Siedlce

 

6 m.- Wolska Karolina

7 m.- Przewieda Pawel

12-14.08.

Górski Walbrzyski Wyscig Kolarski

Walbrzych

Gluszyca

Swiebodzice

1 m.- Wolska Karolina

7 m.- Przewieda Pawel

8 m.- Dmytrasz Aleksandra

27-28.08

GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI                        

w Kolarstwie Szosowym

Jelenia Góra, Podgórzyn, Borowice

4 m.- Przewieda Pawel

5 m.- Wolska Karolina

10.09.

OTWARTE MISTRZOSTWA MAKROREGIONU LUBUSKO-DOLNOSLASKIEGO Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Mlodzików w jezdzie dwójkami

Tuszyn

Grupa mlodsza

1 m.- Skibinski Krzysztof

         + Kusz Jakub

Grupa starsza

1 m. - Przewieda Pawel

4 m. - Dmytrasz Aleksandra

10 m. - Gorzawski Kamil

17-18.09.

Final Pucharu Polski

Ogólnopolski Wyscig Mlodosci

 

Godziesze Wielkie

 

5 m.- Przewieda Pawel – czasówka

 

30.09-02.10.

MISTRZOSTWA POLSKI  

w Jezdzie Druzynowej                       i Dwójkami

Tarnowo Podgórne

3 m.- Przewieda Pawel

7 m.- DRUZYNA JUNIOREK ML.

(Lasota M, Dmytrasz Aleksandra)

7.10

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA GIMNAZJÓW   I SZKÓL PODSTAWOWYCH W ROWERACH MTB

Chojnów

1m. – dziewczeta GM (Lasota Monika, Dmytrasz Aleksandra, Grochalska Karolina, Trebacz Paulina, Piwowarska Angelika)

2 m. – dziewczeta SP (Jajko Karolina, Bieniecka Arianna, Wegrzynowska Wiktoria, Bartków Nikola, Sitko Weronika)

2m. – chlopcy GM (Przewieda Pawel, Gorzawski Kamil, Kopacz Przemyslaw, Kusz Jakub, Skibinski Krzysztof)

 

 

Wszystkim uczniom i ich opiekunom serdecznie gratuluje wyników!

Zycze sukcesów w II semestrze!

 

                                                                               Krystyna Witkowska-Nogawka  

                                                                           dyrektor Zespolu Szkól

                                                                        w Starych Bogaczowicach

Contribute!
Books!
Shop!