foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Mila i radosna atmosfera towarzyszyla spotkaniu 9 grudnia wolontariuszy Klubu 8 na wspólnej Wigilii.Na uroczystosc przybyli wolontariusze dzialajacy na terenie Walbrzycha i poza jej granicami.Tradycyjnie wszyscy uczestnicy podzielili sie oplatkiem i obdarowali drobnymi upominkami przygotowanymi przez klubowiczów.Bardzo wesolo plynal czas na wspólnym koledowaniu,a slodki poczestunek smakowal wszystkim.Satysfakcja jest dla nas to, ze nasze absolwentki kontynuuja prace na rzecz innych w Klubie 8.

 

w1
w1 w1
w2
w2 w2
w3
w3 w3

Contribute!
Books!
Shop!