foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

08 grudnia 2011 roku w Filialnej Szkole Podstawowej w Strudze odbyl sie VIII Miedzyszkolny Konkurs Wokalny „Spiewajace Boze Narodzenie” . Udzial w konkursie bralo 22 dzieci (w czterech kategoriach wiekowych), które  spiewaly przepiekne koledy i pastoralki. Przyjechaly wraz z opiekunamiz siedmiu placówek oswiatowych POWIATU WALBRZYSKIEGO: ze Szczawna- Zdroju, z Walbrzycha- szkoly nr 12 i 28, ze Starych Bogaczowic, z Sokolowska oraz z Czarnego Boru. Udzial  braly tez dzieci ze Strugi. Kazde dziecko otrzymalo nagrode – piekna pluszowa maskotke oraz slodycze.Wystepy ocenialo jury w skladzie: P. Marta Switenka – Przewodniczaca oraz P. Anna Zakret, P. Zofia Jaworska i P. Soltys wsi Struga – Mira Skarzynska. Swa obecnoscia zaszczycili nas Ks. Zbigniew Bartosiewicz oraz P. Leszek Swietalski – Wójt Gminy Stare Bogaczowice. Pan Wójt podziekowal za wspaniale wystepy wszystkim uczestnikom konkursu, nastepnie wraz z jury wreczal dzieciom nagrody, które zakupiono dzieki Radzie Gminy Stare Bogaczowice i Gminnej Bibliotece Publicznej oraz Radzie Soleckiej wsi Struga. Slodkie niespodzianki zapewnili kazdemu dziecku wieloletni sponsorzy tego konkursu: p. Edyta Wróblewska i P. Magdalena Morawska oraz dwóch anonimowych darczynców -  wlasciciele sklepów z terenu naszej Gminy. Serdecznie dziekuje wszystkim ofiarodawcom.                                                                                                                                                          Sluchajac przepieknychwystepów, mielismy wrazenie, ze juz sa Swieta. Czas, który dzielimy z bliskimi i razem z nimi tez … spiewamy koledy.

Dziekuje bardzo  mamom naszych uczniów (P. Iwonie Fejdasz, P. Urszuli Sik, P. Paulinie Zakret, P. Marcie Wieczorek) , które pomogly mi w organizacji tego dnia i P. Renacie Radzikowskiej (przy zakupie nagród). Dziekuje równiez za pomoc moim kolezankom z pracy.

 

Wesolych Swiat

 

Nagrodzeni

Kategoria I:

I miejsce – Michal Pelc (Filialna Szkola Podstawowa w Strudze)

II miejsce – Bartosz Chwastyk ( Zespól Szkól w Starych Bogaczowicach)

III miejsce – Klaudia Hojak ( Zespól Szkól w Starych Bogaczowicach)

wyróznienie - Karolina Czernecka ( Zespól Szkól w Starych Bogaczowicach)

Kategoria II:

I miejsce – Michal Balos (Szkola Podstawowa w Czarnym Borze)

II miejsce – Maja Czarnecka ( Zespól Szkól w Starych Bogaczowicach)

III miejsce – Alicja Sik (Filialna Szkola Podstawowa w Strudze)

wyróznienie – Dominika Wolska (Szkola Podstawowa nr 28 w Walbrzychu)

Kategoria III:

I miejsce – Klaudia Weiss (Szkola Podstawowa nr 12 w Walbrzychu)

II miejsce – Maja Kuzma (Filialna Szkola Podstawowa w Strudze)

III miejsce – Nicole Sobota (Zespól Szkól w Starych Bogaczowicach)

wyróznienie – Maja Pietkiewicz (Miejska Szkola Podstawowa w Szczawnie – Zdroju)

Kategoria IV:

I miejsce – Agata Pelc (Filialna Szkola Podstawowa w Strudze)

II miejsce – Julia Furtak (Szkola Podstawowa w Czarnym Borze)

III miejsce – Katarzyna Czernecka (Zespól Szkól w Starych Bogaczowicach)

wyróznienie – Laura Skibska (Szkola Podstawowa w Sokolowsku)

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

 


Contribute!
Books!
Shop!