foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

   01 grudnia 2011 roku na zaproszenie Pani Krystyny Swietalskiej -  nauczyciela Filialnej Szkoly Podstawowej w Strudze, odwiedzil uczniów klas 0 – III mysliwy, Pan Jan Kocon, który jest czlonkiem Kola Lowieckiego „Szarak” w Walbrzychu. Pan Kocon opowiadal dzieciom o zwierzetach zyjacych w naszych lasach, o tym, czym sie odzywiaja i jakie maja potrzeby latem, a jakie zima. Mówil tez o tym, kiedy mozna je dokarmiac i czym, kiedy mozna polowac na lesne zwierzeta i dlaczego sie to robi. Podczas spotkania uzmyslowil dzieciom, ze nie wolno lapac, dotykac i przenosic z miejsca, gdzie zyja, zwierzat spotkanych np. na spacerze. Nie wolno zakladac wnyków, krzywdzic ich. Przebywajac w lesie, nie wolno halasowac, gdyz zaklóca sie spokój zwierzetom w ich domu. Spotkanie bylo bardzo ciekawe i pouczajace. Pan Jan Kocon obiecal dzieciom, ze jeszcze w tym roku szkolnym, wspólnie z nauczycielami, zorganizuje konkurs wiedzy o zwierzetach lesnych. Serdecznie dziekujemy.

 

mysliwy1
mysliwy1 mysliwy1
mysliwy2
mysliwy2 mysliwy2
mysliwy3
mysliwy3 mysliwy3
mysliwy4
mysliwy4 mysliwy4
mysliwy5
mysliwy5 mysliwy5

Contribute!
Books!
Shop!