foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   Uczniowie klasy V SP zorganizowali swietna zabawe z okazji swieta Swietego Andrzeja.Spotkanie wprowadzila uczestników w magiczny swiat wrózb i czarów. w sali nr 9, pod czujnym okiem wychowawczyni przygotowano dekoracje i akcesoria niezbedne do przeprowadzenia wrózb. Zartom i smiechom nie bylo konca. Poznane tradycje pozwolily przyblizyc stare obyczaje i z przymruzeniem oka spojrzec na efekty wlasnych wrózb.Zabawa andrzejkowa odbyla sie 24 listopada o godzinie 16.00. Tance i wrózby trwaly dwie godziny i dostarczyly uczniom niezapomnianych wrazen.

Contribute!
Books!
Shop!