foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

KOMUNIKAT KONCOWY

FINALU DOLNOSLASKIEGO IGRZYSK MLODZIEZY SZKOLNEJ

I GIMNAZJADY W ROWERACH GÓRSKICH MTB

CHOJNÓW, 7.10.2011

7 pazdziernika w Chojnowie odbyl sie final dolnoslaski Igrzysk Mlodziezy Szkolnej i Gimnazjady w Rowerach Górskich MTB.

Na bardzo ciekawych i raczej trudnych trasach Parku Piastowskiego odbylo sie 6 wyscigów z udzialem przeszlo 250 uczniów.

Dziewczeta - Punktacja Szkól Podstawowych

1

SP 72 Wroclaw

172

2

ZS Stare Bogaczowice

142

3

SP 4 Chojnów

139

Dziewczeta - Punktacja Szkól Gimnazjalnych

1

GM Stare Bogaczowice

220

2

GM Lagiewniki

170

3

Publicz.Gimn.Przylek

75

Chlopcy - Punktacja Szkól Gimnazjalnych

1

Publiczne Gimn. Przylek

169

2

GM Stare Bogaczowice

153

3

PGS nr 11 Walbrzych

151

     

 

 

Final odbywal sie pod auspicjami SZS „Dolny Slask”. W szkolach podstawowych regulamin dopuszczal udzial uczniów z klas VI (rocznik 1999) i ewentualnie z klasy piatej (rocznik 2000). Reprezentacja szkoly skladala sie z pieciu uczennic i uczniów w poszczególnych typach szkól i kategoriach wiekowych. Sedziowie warunkowo dopuscili do startu nasze uczennice z czwartej klasy. Mimo bardzo mlodego wieku zostaly wicemistrzyniami Dolnego Slaska Szkól Podstawowych! Przeszly same siebie mimo kilku upadków na trasie. Ogólem na starcie stanelo piecdziesiat dziewczat. Dziewczeta z GM to klasa sama w sobie. Przewaga druzynowa uczennic Zespolu Szkól w tej kategorii nad reszta szkól jest bardzo duza. Natomiast panowie z gimnazjum mieli po prostu pecha. Jeden z lepszych naszych zawodników – Jakub Kusz - po pierwszym okrazeniu zerwal lancuch i przerwal wyscig. Ostatecznie zajelismy II miejsce.

 


Contribute!
Books!
Shop!