foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

       

 

  5 listopada w naszej szkole odbyly sie jubileuszowe X Mistrzostwa Gminy w Pilce Siatkowej o Puchar Wójta. Turniej przeprowadzono w Tygodniu Sportu i dlatego uczestnikami i kibicami byli uczniowie Zespolu Szkól.

       W Mistrzostwach wzielo udzial ponad 60 osób z siedmiu solectw. Uroczyscie otworzyl je p. Leszek Swietalski – Wójt Gminy Stare Bogaczowice, a przeprowadzil p. Leslaw Nogawka, nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole. Pelna obsluge techniczna stanowili natomiast nasi gimnazjalisci. Ostateczne wyniki zawodów:

I miejsce – Stare Bogaczowice II

II miejsce – Stare Bogaczowice I

III miejsce – Lubomin

     Kolejny raz okazuje sie, ze nasi mieszkancy swietnie graja w pilke siatkowa i moga z powodzeniem konkurowac z druzynami grajacymi niemal zawodowo. Szczególnie interesujacy i pelen emocji byl mecz o I miejsce.  Gratulujemy!

 

Contribute!
Books!
Shop!