foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   

    Reprezentacja naszej Szkoly zlozona z osmiu uczniów i siedmiu uczennic klas pierwszych, zakonczyla sukcesem swój udzial w DOLNOSLASKIEJ GIMNAZJADZIE MLODZIEZY W STRZELECTWIE SPORTOWYM, która odbyla sie we Wroclawiu w dniach 24 – 27 pazdziernika. W ciagu tych czterech dni, na pieknej strzelnicy „Slaska” Wroclaw, swoje strzaly oddalo 240 chlopców i 210 dziewczat z 30 szkól z calego województwa dolnoslaskiego. Jestesmy dumni z indywidualnych sukcesów Michala Kowalczyka – VI miejsce /91 pkt.?, oraz Pawla Jaglarza – VIII miejsce /91 pkt./. Druzynowo zajelismy równiez wysokie – V miejsce /1236 pkt./. Wsród dziewczat najlepsza z naszych reprezentantek byla Nikola Wozniak /88 pkt./.

Oto pozostali reprezentanci naszej Szkoly:

 1. Joanna Niec
 2. Karolina Kania
 3. Paulina Drankiewicz
 4. Wiktoria Giedziun
 5. Joanna Strzyz
 6. Olga Palczynska
 7. Piotr Rajca
 8. Szymon Radzikowski
 9. Michal Juszczyk
 10. Boleslaw Zalewski
 11. Maciej Sitko
 12. Damian Klimkiewicz

   Dzieki wstawiennictwu Pana Janusza Chomicza Kolo LOK w Swiebodzicach wypozyczylo nam dwa karabinki, a treningi prowadzil Pan Grzegorz Kozlowski, za co jestesmy wdzieczni.

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!

 

                                                                                                              Redakcja Kleksa

Contribute!
Books!
Shop!