foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

   

       17 X 2011r. odbylo sie oficjalne przyjecie uczniów klas pierwszych do zaszczytnego grona gimnazjalistów czyli otrzesiny zatytulowane: Kici, kici boom! Pierwszoklasisci przeszli trudny egzamin. Musieli wykazac sie zrecznoscia i odwaga. Wszystkich obowiazywaly humor i pomyslowosc. Starsi uczniowie przygotowali nastepujace konkurencje: picie mleka na czas, taniec z miotla, pasowanie na rycerza, portret wychowawcy, reklama kalosza oraz wypicie specjalnej mikstury. Wyjatkowa przysiege musieli zlozyc takze wychowawcy klas pierwszych. Cala impreza byla bardzo udana a jej uczestnicy bardzo zadowoleni.

Otrzesiny w naszej szkole przeprowadzane sa od wielu lat i wyplywaja z tego same korzysci dla calej spolecznosci szkolnej nie wylaczajac nauczycieli.

 

Contribute!
Books!
Shop!