foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

     Dnia 20 wrzesnia 2011r. klasy drugie braly udzial w Festiwalu Nauki organizowanym przez Politechnike Wroclawska. Punkt pierwszy programu stanowilo zwiedzanie holownika parowego „Nadbór”, który nalezy do najstarszych w Europie i jest plywajacym muzeum. Nastepnie na statku miala miejsce prezentacja multimedialna dotyczaca zabytków techniki na Dolnym Slasku. Kolejnym punktem bylo zwiedzanie najnowoczesniejszego budynku Politechniki Wroclawskiej, w którym studenci przygotowali wiele atrakcji, m.in. wspinaczki linowe, gry edukacyjne, prezentacje wlasnorecznie wykonanych robotów i modeli jezdzacych, komputerowe symulatory wioslarskie, a takze wyklady. Nasza grupa uczestniczyla w wykladzie z informatyki dotyczacym podstaw kryptologii. Przez moment poczulismy sie jak studenci. Wyklad byl interesujacy, od tej chwili potrafimy zaszyfrowac podstawowe informacje. Festiwal nam sie bardzo podobal, w przyszlym roku planujemy w nim takze uczestniczyc.

 

                                                                                                                                                                                          Agnieszka Wójcikiewicz i Janusz Chomicz

 


             

Contribute!
Books!
Shop!