foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Ilona kuzma - w finale POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY O ZYCIU I DOKONANIACH MARII         SKLODOWSKIEJ  - CURIE POD PATRONATEM STAROSTY POWIATU WALBRZYSKIEGO ROBERTA LAWSKIEGO I BURMISTRZA  SZCZAWNA ZDROJU  TADEUSZA WLAZLAKA.   

 

                  10 czerwca  w Szczawniw Zdroju odbyl sie  final  Powiatowego    Konkursu o Marii Sklodowskiej- Curie. Do II etapu zakwalifikowaly sie dwie uczennice : Malgorzata Skarzynska i Ilona Kuzma, które napisaly prace na wybrany  przez siebie temat.    Ilona przeszla do finalu, w którym zaprezentowala przygotowana przez siebie gazetke.  Zdobyla II miejsce. Nagrody wreczal laureatom sam Burmistrz Szczawna - Zdroju, który wyrazill swóoj podziw dla bardzo dobrego przygotowania wszystkich laureatów. My równiez gratulujemy Ilonie sukcesu !       

Nauczyciel - opiekun Joanna Poczatek                                 

Contribute!
Books!
Shop!