foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

          

 

 W czerwcu klasy drugie gimnazjum zajecia wiedzy o spoleczenstwie zrealizowaly nietypowo, bo w Urzedzie Gminy w Starych Bogaczowicach. Mlodziez uczy sie tresci o jednostce samorzadu terytorialnego, zadaniach gminy, rady gminy czy wójta.

Pan Henryk Luczak, sekretarz, oprowadzil uczniów po urzedzie, wskazal zasady jego funkcjonowania, rózne pomieszczenia i zadania urzedników. Nastepnie w Sali posiedzen Rady Gminy odbylo sie spotkanie z p. Dorota Fasciszewska – skarbnikiem Gminy oraz p. Leszkiem Swietalskim – wójtem Gminy Stare Bogaczowice. Mlodziez sluchala z uwaga, ale tez sama zadawala pytania. Byla wiec mowa o drogach, zalewie, wspólpracy z innymi gminami, boiskach sportowych i funduszach na edukacje.

                 Spotkanie bylo wazne dla mlodych ludzi, bo przeciez niedlugo sami beda zalatwiac sprawy w urzedzie oraz glosowac na przedstawicieli do rady i wójta gminy.

 

                                                                                                           galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!