foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

     1 czerwca 2011 roku byl dla uczniów Zespolu Szkól w Starych Bogaczowicach szczególny. W ramach projektu „ Stare Bogaczowice – wzorowa szkola” obchodzono Swieto Ucznia. Byla to okazja nie tylko do doskonalej zabawy, ale takze do zaprezentowania tego, co do tej pory zrealizowano na zajeciach.

Pokaz rozpoczeli kolarze niecodziennym wyscigiem „zólwi”. Sztuka bylo dojechac do mety nie na pierwszym miejscu, lecz na ostatnim! Wcale nie bylo to takie latwe i wzbudzilo wiele emocji. Nastepnie wszyscy mogli obejrzec ciekawe prezentacje multimedialne poszczególnych zajec projektowych. Mlodsze dzieci pokazaly krótkie programy artystyczne. Uwage przykul takze wystep mlodych fizyków, którzy przeprowadzili doswiadczenie odzyskiwania energii z naturalnego srodowiska (np. z cytryn, slonej wody i… samych uczniów). W tym celu zostaly wykorzystane mierniki uniwersalne - pomoce zakupione w ramach projektu. Informatycy, wykorzystujac otrzymana kamere, nakrecili film o dzialalnosci swojego kola.

   Na zakonczenie mozna bylo obejrzec zdjecia i wystawe najciekawszych prac uczniów, które zrodzily sie w trakcie trwania projektu „Stare Bogaczowice- wzorowa szkola”. Nie zabraklo przy tym spiewu, muzyki oraz … slodkosci. Z okazji Dnia Dziecka na impreze przybyli samorzadowcy Gminy Stare Bogaczowice z koszami pelnymi cukierków. Wrazen zatem nie zabraklo, bo dzialo sie wiele.

 

                                                                                                 galeria zdjec

 

Contribute!
Books!
Shop!