foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

                 Pani Bogumila Stepien zakonczyla konkurs „Opowiedz nam o lesie”. Byl skierowany do dzieci idoroslych, ale na wysokosci zadania stanely przede wszystkim dzieci. Wykonaly 65 przepieknych prac opowiadajacych o lesie, jego pieknie, tajemnicach i czasem niebezpieczenstwie. Niektóre z nich znajduja sie w Nadlesnictwie Kamienna Góra, którego pracownicy juz dwukrotnie goscili w naszej szkole. Najbardziej w projekt zaangazowali sie uczniowie klas najmlodszych oraz czlonkowie kola przyrodniczego i to oni otrzymuja nagrody.     

                                     Dziekujemy za tak mily przed wakacjami akcent piekna przyrody!

 

                 Pani Bogumila Stepien dla klas 0 – VI przeprowadzila takze Szkolny Turniej Ekologiczny „Przyroda – nasz Dom”. Do rywalizacji przystapilo 14 uczniów, a kazda grupe reprezentowaly dwie osoby. W dwóch kategoriach wiekowych tj. klasy 0-III oraz IV-VI realizowano polecenia, prace plastyczne, zagadki i pytania dotyczace ekologii. Ostateczna punktacja przedstawia sie nastepujaco:

  • w kategorii klas mlodszych I miejsce zajal oddzial przedszkolny
  • w kategorii klas starszych zwyciezyla klasa IV.

Gratulacje!

 

 galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!