foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

  26 maja 20011 roku przy wspólpracy Rady Soleckiej i Pani Soltys wsi Lubomin – Sylwii Naborczyk z nauczycielami Filialnej Szkoly Podstawowej w Strudze zorganizowano impreze z okazji Dnia Matki i Dziecka. Na Swietlicy Srodowiskowej zebraly sie Mamy wraz z dziecmi, nauczyciele oraz gosc honorowy – Pani Dyrektor Zespolu Szkól w Starych Bogaczowicach Krystyna Witkowska – Nogawka.

Uroczystosc rozpoczela sie od wystepu Ali Poreby, która przepieknie zagrala na skrzypcach. Nastepnie wystapily dzieci z Oddzialu „O”, w wesolej inscenizacji, przygotowane przez pania Elzbiete Szubertowicz. Recytowaly wiersze i spiewaly piosenki, a wsród nich zabawna piosenke pt.: „Bocian”, która wywolala salwy smiechu na sali.

Pózniej wystapily dzieci z klas I i II przygotowane przez Pania Krystyne Smieszek – Swietalska w pieknej wiazance slowno – muzycznej. Kolejni uczestnicy uroczystosci, to uczniowie klasy III przygotowani przez Pania Janine Skarzynska. Mówili wiersze i spiewali piosenki, które wywolaly lzy wzruszenia. Na koniec czesci artystycznej swoje umiejetnosci wokalne, aktorskie i taneczne pokazaly dzieci z Lubomina.

   Wszystkim gosciom bardzo podobaly sie wystepy dzieci, które bawily, cieszyly i wzruszyly. Mamy otrzymaly przepiekne prezenty, kwiaty i laurki wlasnorecznie wykonane przez ich pociechy. Stwierdzily: „- Nie zdawalysmy sobie sprawy z tego, ze mamy w domach prawdziwych artystów!”

Pózniej byl poczestunek dla Mam i dzieci, wspólne konkursy, tance i zabawy, przygotowane   przez Pania Soltys i Panie z Rady Soleckiej: Arlete Bogusz, Anne Zakamarek, Marzene Sieradzka – Kaczmarek i Eweline Sowinska.

          Dziekujemy wszystkim uczestnikom za przybycie na uroczystosc i wspólna zabawe.

 galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!