foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Miedzygimnazjalny Konkurs Ekologiczny

        13 maja  4- osobowy zespól z klasy Ia reprezentowal  Publiczne Gimnazjum w Miedzygimnazjalnym  Konkursie Ekologicznym w Walimiu. W Konkursie  braly udzial  m.in.gimnnazja : z Czarnego Boru, Gorc Walimia, Jedliny Zdroju. Z naszej Szkoly  w konkursie braly udzial: Patrycja Kania, Karolina Walasik,  Gabrysia Miela oraz  Ania Czernecka. Konkurs obejmowal 10 róznych konkurencji. Dziewczeta musialy wykazac sie wiedza ekologiczna, a takze o parkach narodowych, umiejetnoscia  rozpoznawania chronionych roslin i zwierzat. Zdolnosci artystyczne dziewczeta zaprezentowaly tworzac  z  róznych materialów zwierze i ukladajac rymowanke o segregacji smieci.  Druzyna wywalczyla III miejsce, dziewczeta otrzymaly nagody indywidualne oraz dla szkoly. Gratulujemy !       

Contribute!
Books!
Shop!