foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

W sobote, 14 maja grupa kola artystycznego razem z opiekunka Anna Palczak-Skwarek wybrala sie do Muzeum Okregowego w Walbrzychu na „Noc Muzeum” Tegoroczne spotkanie przebiegalo pod haslem    „ Pan Samochodzik i tajemnice Palacu Albertach”. Pobytw godz. 19-24 uplynal nam bardzo szybko przy zagadkach, konkursach, loterii fantowej, na poszukiwaniu ukrytych skarbów w towarzystwie rycerzy i dam dworu oraz ogladaniu zabytkowych samochodów. W autobusie – galerii mozna bylo obejrzec ekranizacje powiesci „Pan Samochodzik i Templariusze” oraz wystawe ksiazek Zbigniewa Nienackiego. Atrakcja bylo równiez wlasnoreczne wykonanie pamiatek z gipsu, którepowlekalismy zlotymi platkami. W drodze powrotnej zatrzymalismy sie w Szczawnie-Zdroju kolo kolorowej fontanny, aby poglebic ten wieczórpelen wrazen.

Contribute!
Books!
Shop!