foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

    Z okazji Dnia Teatru uczniowie przygotowali apel, podczas którego zaprezentowali swoje umiejetnosci aktorskie. Pierwszy wystep pt. „ Szalona tragikomedia”   mial zartobliwy charakter i ukazywal mieszkanców Olimpu w starozytnej Grecji, którzy przeniesli sie wehikulem czasu w nasza epoke. O dziwo, bardzo im sie tu spodobalo i … nawet chcieli zostac u nas na dluzej.

Uczniowie kl. III a przedstawili rozprawe sadowa nad Antygona. Scenariusz spektaklu napisali sami. Widownia z zapartym tchem sledzila, jaki wyrok zapadnie, bo przeciez mimo wszystko kibicowala… Antygonie. Nasi mlodzi aktorzy wystapili w strojach wypozyczonych w Teatrze Dramatycznym w Walbrzychu, co dodalo szczególnego „smaczku” calemu przedstawieniu.

                                                                                               Red. KLEKSA

                                                                      galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!