foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze, 6 maja 2011r. odbyl sie V Powiatowy Konkurs pt.: „Wartosci narodowe w muzyce”. Wziely w nim udzial zespoly ze szkól podstawowych z Mieroszowa, Miszkowic, Krzeszowa, Marciszowa, Chelmska Slaskiego, Ptaszkowa, z Kamiennej Góry oraz nasz zespól ze szkoly podstawowej. W tym roku konkurs dotyczyl zycia i twórczosci Stanislawa Moniuszki. Wsród pytan konkursowych pojawily zagadnienia na temat szczególów zycia i twórczosci Stanislawa Moniuszki. Uczniowie musieli sie takze wykazac znajomoscia rodzajów utworów, nut i instrumentów muzycznych. Po raz pierwszy patronat nad konkursem objelo Kuratorium Oswiaty we Wroclawiu. Po kilkugodzinnych zmaganiach pierwsze miejsce zajela nasza druzyna: w skladzie Karolina Wojciechowska, Joanna Strzyz, Jacek Skwarek. Uczniowie przywiezli nagrode dla szkoly- odtwarzacz DVD.

Gratulujemy!!!

AnnaPalczak-Skwarek

 

Contribute!
Books!
Shop!