foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

           

 

  Zespól Szkól, jak kazdego roku, uroczyscie obchodzil majowe swieta: Swieto Pracy, Swieto Flagi i Swieto Konstytucji 3 Maja.

              5 maja w Szkole Podstawowej apel z uczniami klas VI przygotowala p. Joanna Sube. Oprócz tekstów literackich przygotowano niezwykle ciekawa prezentacje multimedialna przeplatana utworami muzycznymi w wykonaniu Marka Grechuty.

             Publiczne Gimnazjum przygotowalo apel 9 maja. Dziewczeta z klasy IIa pod opieka p. Ewy Rózyckiej przypomnialy wazne wydarzenia historyczne, które powinien znac kazdy Polak. Sluchano takze tekstów muzycznych, którym towarzyszyla prezentacja multimedialna pokazujaca istotne dla naszej kultury osoby, miejsca i symbole.

                             galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!