foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

15 Kwietnia 2011r. odbyl sie w naszej szkole IX Powiatowy Konkurs „Palma, pisanka, kraszanka”. Partnerem konkursu byla Gminna Biblioteka Publiczna w Starych Bogaczowicach oraz DODR w Walbrzychu. Przystapilo do niego w szesciu kategoriach (palma; pisanka, kraszanka ; kartka wielkanocna ; baranek, zajaczek, króliczek, kurka, kogucik; wycinanka ludowa, praca literacka na temat Swiat Wielkanocnych) i w czterech grupach wiekowych( 0-II, III-VI, gimnazjum i dorosli) 600 osób. Wplynelo blisko 1000 prac z 25 placówek powiatu walbrzyskiego. Uczestnikami konkursu byli uczniowie z naszej gminy, Walbrzycha , Jedliny-Zdroju, Szczawna – Zdroju, Walimia , Sokolowska, Czarnego Boru, Boguszowa – Gorc a takze z Sadów Górnych . Sponsorem konkursu byla Rada Gminy w Starych Bogaczowicach. Ogloszenie wyników mialo uroczysty przebieg, a prace mozna bylo ogladac na wystawie w holu szkoly. Jury w skladzie : Anna Palczak-Skwarek- nauczyciel plastyki , Danuta Weglowska – twórca ludowy, DODR , Dorota Deja – nauczyciel j. polskiego , Radoslawa Stramel –Switenka – nauczyciel j. polskiego, po dlugich obradach wyróznilo nastepujace prace:

 

Kat. 0-3

 

Baranek wielkanocny, zajaczek

I Kacper Kostecki - Struga

II Julia Kowalska –Stare Bogaczowice

II Laura Buldys- Zespól Szkól Muzycznych- Walbrzych

III Martyna Golec –Zespól Szkól Muzycznych –Walbrzych

Wyróznienie - Malwina Telega- Struga

- Michal Slowik -Struga

 

Wycinanka

I Kacper Kostecki – Struga

II Adrian Dzugaj – Stare Bogaczowice

III Krystian Trzcinski – Stare Bogaczowice

Wyróznienie- Nicole Sobota – Stare Bogaczowice

 

Palma

I Kinga Zarzycka- Stare Bogaczowice

II Mateusz Macuk – Sokolowsko

III Norbert Wtulich - ZSM - Walbrzych

 

Kartka

I Kolo plastyczne – Czarny Bór

II Agata Pelc- Struga

II Dawid Lempart – Miejska Biblioteka Publiczna - Szczawno-Zdrój

III Milena Pelc - Struga

 

 

Pisanki

I Mateusz Radzikowski – Struga

II Vanesa Krawczyk –Zespól Szkolno-Przedszkolny- Walbrzych

III Julia Selent –Walbrzych

III Pawel Czajka –Stare Bogaczowice

 

  

Praca literacka

I Swietlica Srodowiskowa – Nowe Bogaczowice

II Adam Krynda – S.P. –Stare Bogaczowice

 

 

Kat. III-VI

 

Baranek wielkanocny, zajaczek…

I Piotr Przybyl- Swietlica Srodowiskowa- Struga

II Damian Kostecki –Stare Bogaczowice

III Olympha Krawczyk – Zespól Szkolno –Przedszkolny nr 2 -Walbrzych

Wyróznienie - Angelika Chochol - PSP nr 28- Walbrzych

- Magdalena Tyrka – Stare Bogaczowice

 

 

Wycinanka

I Damian Kostecki – Stare Bogaczowice

II Mateusz Maryniak – Stare Bogaczowice

III Natalia Draszczyk –Stare Bogaczowice

Wyróznienie- Szkola Podstawowa –Struga

 

Palma

I Mariola Chwastyk –Stare Bogaczowice

II Anna Marcyniuk – Stare Bogaczowice

II Denis Marszewski- S.P. nr 6 –Boguszów Gorce

III Dagmara Kowalkowska –S.P. – Czarny Bór

Wyróznienie- Roksana Przymus – Sokolowsko

- Bartlomiej Bartosz – S.P. nr 6 Boguszów Gorce

 

 

Pisanki

I Angelika Chochol – S.P. nr 28 – Walbrzych

I Marta Fryzowicz – S.P. - Stare Bogaczowice

II Monika Baran- S.P.- Czarny Bór

II Barbara Jablonska- Miejska Biblioteka Publiczna – Szczawno-Zdrój

III Paulina Faka- S.P.- Stare Bogaczowice

 

 

Kartka

I Angelika Chochol- S.P. nr 28 – Walbrzych

II Jacek Skwarek –S.P.- Stare Bogaczowice

III Aleksandra Draszczyk- Struga

III Karolina Dyga – S.P. -Sady Górne

Wyróznienie -Swietlica Srodowiskowa – Nowe Bogaczowice

- Pawel Jaglarz- S.P. –Stare Bogaczowice

-Marlena Lechowicz – S.P. –Stare Bogaczowice

 

Praca literacka

I Oliwia Przedanska – S,P.- Stare Bogaczowice

II Arletta Burdek- S,P.- Stare Bogaczowice

III Angelika Chochol – S.P. nr 28 - Walbrzych

Wyróznienie – Olga Palczynska - S,P.- Stare Bogaczowice

- Aleksandra Draszczyk –S.P.- Struga

 

 

Kat. Gimnazjum

 

Pisanka

I Karolina Geisler – Publiczne Gimnazjum nr 9 –Walbrzych

II Katarzyna Jaglarz- Publiczne Gimnazjum- Stare Bogaczowice

III Sylwia Czajka - Publiczne Gimnazjum- Stare Bogaczowice

 

 

Kartka

I Anna Sube - Publiczne Gimnazjum- Stare Bogaczowice

II Patrycja Salapatek - Publiczne Gimnazjum- Walim

II Swietlica Srodowiskowa – Nowe Bogaczowice

III Zaneta Janusz- Publiczne Gimnazjum- Czarny Bór

III Jowita Bonkowska - Swietlica Srodowiskowa- Struga 

 

Wycinanka 

I Malgorzata Skarzynska- Publiczne Gimnazjum- Stare Bogaczowice

II Swietlica Srodowiskowa – Nowe Bogaczowice

 

Palma Wielkanocna 

I Swietlica Srodowiskowa – Nowe Bogaczowice

II Karol Janik – Czarny Bór

III Kolo Plastyczne – Publiczne Gimnazjum- Stare Bogaczowice

Wyróznienie – Krystian Klisz - MOS – Walbrzych

 

 

Baranek wielkanocny, zajaczek… 

I Kamil Baran – Czarny Bór

I Slawomir Bialek – MOS – Walim

II Szymon Juchniewicz - Publiczne Gimnazjum- Walim

III Patrycja Salapatek- - Publiczne Gimnazjum- Walim

III Malgorzata Skarzynska - Publiczne Gimnazjum- Stare Bogaczowice

Wyróznienie – Norbert Sawiarski - Publiczne Gimnazjum- Stare Bogaczowice

 

Praca literacka

I Sandra Mokros - Publiczne Gimnazjum- Stare Bogaczowice

II Alicja Sobota - Publiczne Gimnazjum- Stare Bogaczowice

 

 

 

Kat. 16-106 lat

 

Pisanka

Nagroda Specjalna – p. Ryszard Kurowski- Walbrzych

I p. Irena Kurowska - Stare Bogaczowice

II. p. Ewa Kokoszka – Jedlina Zdrój

II. p. Sylwia Sobieraj –Borowiec - Szczawno Zdrój

III p. Krystyna Kurowska - Walbrzych

Wyróznienie – p. Malgorzata Gajdamowicz- Stare Bogaczowice

 

 

Baranek wielkanocny, zajaczek…

I p. Marek Selent – Walbrzych

II p. Izabela Dzugala – Stare Bogaczowice

III p. Marta Switenka - Stare Bogaczowice

 

 

Palma

I Swietlica Srodowiskowa w Lubominie - Biblioteka

II. p. Irena Kurowska – Stare Bogaczowice

II p. Rodryg Switenki – Stare Bogaczowice

III p. Izabela Dzugala – Stare Bogaczowice

 

Kartka

I p. Malgorzata Gajdamowicz – Stare Bogaczowice

II Ewa Wyzycka – Centrum Kultury –Jedlina Zdrój

III Irena Gabrysiak - Centrum Kultury –Jedlina Zdrój

Wyróznienie – Ewa Skowron- Centrum Kultury –Jedlina Zdrój

 

Praca literacka

I p. Alicja Stepnik – Nowe Bogaczowice

II Rita Switenka – Stare Bogaczowice

 

Wszystkim uczestnikom i opiekunom gratulujemy, dziekujemy i zapraszamy do udzialu

w konkursie w roku przyszlym. Beda niespodzianki!

Anna Palczak-Skwarek

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!