foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

             

 

    Wlasnie zakonczyly sie tegoroczne egzaminy! 12, 13 i 14 kwietnia uczniowie odpowiadali na pytania testu przedmiotów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych i jezykowych. W naszej szkole zdawano jezyk angielski i jezyk niemiecki.

             Emocji, jak zawsze, bylo duzo. Dzisiaj, w czwartek, wszyscy odetchneli juz ulga. Wyniki do szkoly zostana przekazane 15 czerwca. Zobaczymy, jak nam poszlo w tym roku szkolnym. Cierpliwosci.

 

              galeria zdjec-czesc humanistyczna   galeria zdjec-gmail

Contribute!
Books!
Shop!