foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

   7 marca w naszej szkole odbyl sie apel z okazji Dnia Kobiet. Samorzad Uczniowski postanowil uczcic swieto swoich kolezanek i pan pracujacych w szkole. Zostaly zlozone zyczenia wszelkiej pomyslnosci i usmiechu na co dzien oraz wreczone kwiaty w rece pani dyrektor i wicedyrektor. Obejrzelismy 2 scenki, które ilustrowaly walke kobiet o wyzwolenie i uzyskanie pelnych praw w spoleczenstwie. W czesci koncowej zostaly wreczone nagrody dla dziewczat, które zdobyly tytul - Super Kolezanka -  I miejsce zajela Ola Dmytrasz ( kl. II b), II miejsce uzyskala Kasia Maryniak (kl. III a), a III miejsce - Karolina Grochalska (kl. I b). Gratulujemy!                   

 

Kasia Maryniak

 

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!