foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

  7 lutego w naszej szkole odbyl sie apel z okazji walentynek. Nasi koledzy i kolezanki przyblizyli nam historie tego swieta oraz podsuneli pomysly, jak mozemy je spedzic. Zostaly rozdane listy, które dotarly szkolna poczta walentynkowa. Rozstrzygnieto konkurs na najciekawsze wiersze walentynkowe, które byly wpisywane na duzych sercach znajdujacych sie na drzwiach klas. Ponadto obejrzelismy przedstawienie pt.: "Ksiaze szuka zony", które bylo naprawde zabawne. Mielismy okazje wysluchac piosenek w wykonaniu naszego kolegi - Radka, ucznia klasy Ib. Apel byl zabawny i na chwile moglismy zapomniec o czekajacych nas kartkówkach i sprawdzianach. Calosc przygotowal samorzad uczniowski.

                   Kasia Maryniak

 

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!