foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

     

 

 

         21 stycznia 2011 r. nauczyciele (panie: Elzbieta Szubertowicz, Krystyna Swietalska i Janina Skarzynska) wraz z Rada Rodziców ze Szkoly Filialnej w Strudze zorganizowaly ZABAWE KARNAWALOWA dla dzieci. Wszyscy doskonale sie bawili przy muzyce i tancach, chetnie brali udzial w konkursach prowadzonych przez wychowawczynie. Za pieniadze pozyskane od Rady Gminy w Starych Bogaczowicach, mamy z Rady Rodziców zakupily slodycze, napoje i owoce. Nalezy podkreslic pomyslowosc dzieci w wyborze kostiumów w które sie przebraly. Byly: WRÓZKI, KRÓLEWNY, ARABOWIE, INDIANIE,CZAROWNICE, a nawet ... DZIDZIUSIE.

Serdeczne podziekowania wszystkim  skladaja dzieci ze Szkoly w Strudze.

 

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!