foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

        

      21 stycznia 2011 r. nauczyciele z Filialnej Szkoly Podstawowej w Strudze wraz z Rada Solecka zorganizowali uroczystosc z okazji Dnia Babci i Dziadka. Najpierw wystapily dzieci z klasy "0" i klasy III z przedstawieniem pt.: "Piekl dziadek babke" oraz wierszami i piosenkami pod kierunkiem P. Elzbiety Szubertowicz i P. Janiny Skarzynskiej.Nastepnie dzieci z klasy I przedstawily program artystyczny przygotowany przez P. Krystyne Swietalska specjalnie na te okazje. Pózniej uczniowie klasy II, równiez pod kierunkiem P. Krystyny Swietalskiej, wystapili w inscenizacji pt.: "Bal pod choinka". Po wystepach nagrodzonych wielkimi brawami, dzieci wreczyly swoim Babciom i Dziadkom, wlasnorecznie przygotowane, przepiekne upominki. Pani Soltys Mira Skarzynska z Paniami z Rady Soleckiej przygotowaly dla honorowych gosci slodki poczestunek, przy którym bardzo milo spedzano czas na rozmowach. Serdeczne podziekowania za pomoc skladaja wszystkim dzieci ze Szkoly w Strudze.

                                                                      galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!