foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

 „Spiewajace Boze Narodzenie”

 W Zespole Szkól w Starych Bogaczowicach (w Szkole Filialnej w Strudze) 14 XII 2010 roku odbyl sie Miedzyszkolny Konkurs Wokalny „Spiewajace Boze Narodzenie”. Byla to juz VII edycja corocznych zmagan malych artystów. Dzieci spiewaly koledy i pastoralki  w czterech kategoriach wiekowych; poczawszy od najmlodszych - dzieci piecioletnich, a skonczywszy na najstarszych - dziesiecioletnich. W konkursie bralo udzial 18 wokalistów z dziewieciu placówek oswiatowych POWIATU WALBRZYSKIEGO: ze Szczawna- Zdroju, z Walbrzycha- szkoly nr 15, 28, z Witkowa, ze Starych Bogaczowic, ze Strugi, z Sokolowska, z Przedszkola Jezykowego „Michalek” oraz z Przedszkola „ Fundacji Rodziny Poznan”. Kazde dziecko otrzymalo nagrode – piekna maskotke oraz slodycze.

    Wystepy ocenialo jury w skladzie: P. Anna Zakret, P. Zofia Jaworska,  P. Soltys wsi Struga Mira Skarzynska.

     Swa obecnoscia zaszczycili nas Ks. Zbigniew Bartosiewicz oraz P. Leszek Swietalski – Wójt Gminy Stare Bogaczowice.

   Goscilismy w naszej Szkole uczniów i opiekunów z Zespolu Teatralno – Muzycznego „ABC” dzialajacego przy Zespole Szkól Specjalnych w Walbrzychu. Swym pieknym i wzruszajacym przedstawieniem sprawili, ze ten dzien byl niezapomniany. Dziekujemy Wam za to.

       Sluchajac przepieknych dzieciecych glosów mielismy wrazenie, ze juz nadszedl czas Swiat; czas na radosc, na zadume, refleksje i nawet na lzy, których nie wstydzil sie nikt.

      Nagrody zakupiono dzieki Radzie Gminy Stare Bogaczowice i Gminnej Bibliotece Publicznej oraz Radzie Soleckiej wsi Struga. Slodkie niespodzianki zapewnili kazdemu dziecku wieloletni sponsorzy tego konkursu: p. Edyta Wróblewska i P. Mira Skarzynska-  wlasciciele sklepów z terenu naszej Gminy.

                        Organizator – Janina Skarzynska, bardzo dziekuje wszystkim za dar serca.

 

 

                                      „Jest taki czas, co lzy w smiech zmienia,
                                                jest taka moc, co smutek w radosc przemienia,
                                                jest taka sila, co spelnia marzenia...
                                                To wlasnie magia Swiat Bozego Narodzenia”.

 

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!