foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

Czteroosobowa reprezentacja naszego Gimnazjum zlozona z dwójki dziewczat i dwóch chlopców, zajela IV miejsce wsród 8 zespolów z terenu dawnego województwa walbrzyskiego. Po zacietym meczu decydujacym o III miejscu z Jedlina Zdrój, którego losy roztrzygnely sie dopiero w 3-setowym mikscie/po singlach deblach bylo 2-2/, zostalismy pokonani. Reprezentantami Gimnazjum byli : Kasia Jaglarz, Natalia Grochalska, Dominik Kozlowski, Krzysztof Gajdamowicz. W turnieju wystapily jeszcze m.in.. reprezentacja: Zlotego Stoku, Walbrzycha, Kamienca Zabkowickiego, Lutomii, Zabkowic Slaskich. Opiekunem—trenerem reprezentacji byl pan Grzegorz Kozlowski.

Contribute!
Books!
Shop!