foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

            9 listopada odbylo sie uroczyste podsumowanie sezonu kolarskiego naszej szkoly za 2010 rok. Uczestniczyli w nim zawodnicy, ich rodzice, trenerzy oraz przedstawiciele klubu LKKS Górnik Walbrzych/ZS Stare Bogaczowice i wladze Gminy Stare Bogaczowice.

            Na wstepie, p. Krystyna Witkowska-Nogawka - dyrektorka Zespolu Szkól, pogratulowala kolarzom sukcesu, bo przeciez wsród klubów Dolnego Slaska zajeli I miejsce w rywalizacji calorocznej na szosie i w rowerach górskich, a wsród szkól gimnazjalnych dziewczeta i chlopcy zostali mistrzami Dolnego Slaska. Podkreslila, ze doskonale zna cene tych sukcesów – codzienne treningi, a w sobote i niedziele zawody. W czasie wakacji zawodnicy takze nie mieli odpoczynku. Nie jest latwo, a zwazywszy, ze niemal wszyscy maja dobre lub bardzo dobre wyniki w nauce, tym bardziej jest dumna z tego sukcesu. Oznacza to takze, ze mlodziez moze miec cel i potrafi do niego dazyc. Trzeba tylko pomóc go znalezc. Pani dyrektor podziekowala takze rodzicom, prezesowi klubu oraz p. Leszkowi Swietalskiemu – wójtowi i p. Janowi Makosiejowi – przewodniczacemu Rady Gminy Stare Bogaczowice. Bez nich klub Górnik Walbrzych/ZS Stare Bogaczowice wielu zadan nie zrealizowalby. Szczególnie podziekowania skierowala do trenerów tj. pana Slawomira Nowickiego i pana Leslawa Nogawki, bo bez nich na pewno nie byloby tych sukcesów.

            Pan Leslaw Nogawka przestawil nowych adeptów kolarstwa naszej szkoly:

  • Arianne Bieniecka, Klaudie Stepien i Wiktorie Wegrzynowska z klasy III
  • Nikole Bartków, Marlene Lechowicz, Pauline Debicka Weronike Sitko i Karoline Jajko z klasy IV
  • Aleksander Gacka z klasy V
  • Wiktoria Giedziun z klasy VI
  • Agnieszka Raczynska, Martyna Jacunska i Jaku Kusz z klasy I GM.

Wymienil tu takze Daniele Szewczynska, zawsze gotowa do walki i reprezentowania szkoly.

Potem rozdano stypendia. Otrzymali je:

* Karolina Wolska – najlepsza zawodniczka Dolnego Slaska z kadry makroregionu lubusko-dolnoslaskiego

* Pawel Przewieda - najlepszy kolarz szosowy Dolnego Slaska, zawodnik kadry makroregionu lubusko-dolnoslaskiego

* Kamil Gorzawski – „odkrycie roku 2010”, zawodnik kadry makroregionu lubusko-dolnoslaskiego

      * Monika Lasota – najlepsza kolarka toroa, zawodniczka kadry makroregionu lubusko-dolnoslaskiego

* Aleksandra Dmytrasz – jedna z najlepszych mlodziczek, zawodniczka kadry makroregionu lubusko-dolnoslaskiego

* Natalia Grochalska - zawodniczka kadry makroregionu lubusko-dolnoslaskiego

* Paulina Trebacz – doskonala na szosie i w mtb, zawodniczka kadry makroregionu lubusko-dolnoslaskiego

       * Krzysztof Skibinski – przebojem wszedl do czolówki najlepszych mlodzików, zawodnik kadry makroregionu lubusko-dolnoslaskiego

 * Karolina Grochalska i Anna Sube – dalsze reprezentantki kadry makroregionu lubusko-dolnoslaskiego

       * Mateusz Kowalski i Milosz Podgórski – juniorzy mlodsi.

         Gratulacje zawodnikom, rodzicom i trenerom zlozyl tez p. Leszek Swietalski. Podkreslil wage promocji gminy dzieki wynikom mlodziezy i zadowolenie wszystkich, ze tak dobrze ulokowala swe mozliwosci, energie i entuzjazm.

        Milym akcentem spotkania bylo wreczenie statuetek przez p. prezesa Ryszarda Szrama dla p. Leszka Swietalskiego, p. Jana Makosieja i p. Krystyny Witkowskiej-Nogawki, jako podziekowanie za dobra, piecioletnia wspólprace.

        Po tej czesci wszyscy spotkali sie przy kawie i herbacie, aby powspominac, omówic dzisiejszy dzien i zaplanowac dalsza prace.

Oby byla tak samo udana!

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!