foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

w Szkole Podstawowej w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

9 listopada juz po raz VI odbyl sie w naszej szkole Powiatowy Konkurs „Muzyczne Formy Ludowe”. Celem konkursu bylo popularyzowanie polskiej muzyki ludowej.

W konkursie bralo udzial ponad sto dzieci z klas 0-III z powiatu walbrzyskiego. Niepowtarzalny klimat polskiej muzyki ludowej w wykonaniu najmlodszych zachwycil cala publicznosc. Jury w skladzie: Anna Palczak-Skwarek (nauczyciel muzyki), Elzbieta Wojtowicz (dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej , Jolanta Menzyk (czlonek Rady Soleckiej) po wysluchaniu wszystkich dzieci podliczylo punkty i wylonilo zwyciezców.

 

WYNIKI

 

5-6 latki

 

I miejsce

Punkt Przedszkolny- Stare Bogaczowice

Jagódki

Klaudia Karczmarz

Klaudia Hojak

Bartosz Chwastyk

 

II miejsce

Gminne Przedszkole Samorzadowe-Czarny Bór

Czerwone Jabluszko

Daria Ostrowska

Hubert Matusik

 

III miejsce

Publiczna Szkola Podstawowa nr 6- Boguszów Gorce

Karolinka

Nicola Guban

Agnieszka Hermanowska

Nikola Wolk-Laniewska

 

Wyróznienie

Szkola Podstawowa -Stare Bogaczowice

W sadzie

Grupa 0

 

Klasa I

I miejsce

Szkola Podstawowa -Stare Bogaczowice

Krakowiaczek ci ja

Igor Rajca

Nicole Sobota

Kinga Tereskiewicz

Magdalena Werner

Natalia Janik

 

II miejsce

Zespól Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka w Sokolowsku

Gaiczek zielony

Lucja Kosmalska

 

III miejsce

Publiczna Szkola Podstawowa nr 6- Boguszów Gorce

Jestem ja dzieweczka

Wiktoria Behrendt

Julia Cismasz

 

Wyróznienie

Szkola Podstawowa – Struga

Na nowej górze

Maja Kuzma

Baziak Klaudyna

 

Klasa II

I miejsce

Publiczna Szkola Podstawowa nr 6- Boguszów Gorce

Cyt, cyt

Emilia Koniszewska

Mateusz Kozlowski

Dawid Wozniak

 

II miejsce

Szkola Podstawowa – Struga

Chatka

Pelc Agata

 

III miejsce

Szkola Podstawowa w Witkowie

Zielona murawka

Kl. II

 

Klasa III

 

I miejsce

Publiczna Szkola Podstawowa nr 6- Boguszów Gorce

Dwa serduszka

Sara Obroca

 

II miejsce

Szkola Podstawowa w Witkowie

Trojak

Martyna Konieczna

Aleksandra Topolska

Milena Topolska

Olga Obrzud

 

III miejsce

Zespól Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka w Sokolowsku

Kukuleczka

Maria Radolinska

 

Wyróznienie

Szkola Podstawowa – Struga

Depce konik depce

Aleksandra Tyrka

Michal Skolubowicz

 

Wyróznienie

Szkola Podstawowa w Sadach Górnych

Kukuleczka

Klaudia Drewicz

Kasia Kita

Jakub Podkówka

 

Bardzo serdecznie dziekujemy za udzial w konkursie wszystkim uczestnikom i ich opiekunom i zyczymy dalszych artystycznych sukcesów.

Do zobaczenia za rok.

Anna Palczak-Skwarek

 

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!