foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

 

 

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Co prawda jubileusz 65–lecia naszej szkoly obchodzony bardzo uroczyscie, mógl przycmic inne wazne wydarzenia, nie mniej jednak, nie pozwolil uczniom zapomniec o podziekowaniu Nauczycielom z okazji ich swieta, za codzienny wysilek wnoszony we wlasciwe ksztaltowanie osobowosci mlodych obywateli naszego Panstwa.    W poniedzialek, 18.10.2010r. uczniowie klasy II a zaprezentowali swój pomysl na wesoly program artystyczny „KOCHAM CIE SZKOLO”, z nadzieja, ze pozwoli on wszystkim lepiej poznac nasza szkole i choc na chwile oderwac sie od kartkówek, testów i sprawdzianów. Od chwili, kiedy druzyna Kleja …, a nastepnie zaloga Guziola … , przedstawili sklady swoich grup, zaczela sie przednia zabawa. Otóz prowadzacy zabawe – Mateusz, tak nia pokierowal, ze juz po kilku pytaniach zadanych uczestnikom druzyn do zabawy zaczeli wlaczac sie uczniowie – widzowie. Po pieciu rundach humorystycznych pytan i konkurencji przyszedl czas na decydujaca konkurencje – celnych rzutów. Zwyciezca programu zostala druzyna … Z rozstrzygniecia wszyscy byli zadowoleni. Nad caloscia zabawy czuwala wychowawczyni klasy II a, p. Ewa Rózycka. 

Z okazji Dnia Edukacji pragniemy podziekowac wszystkim pracownikom naszej szkoly

za trud, wyrozumialosc i serce jakie wkladaja kazdego dnia w nasza edukacje i wychowanie.

Zyczymy wielu niezapomnianych   i pieknych chwil w pracy zawodowej

i slonca, które rozjasni kazdy dzien, pozwoli zapomniec o troskach i klopotach

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!