foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

 

25.10.2010r. odbyly sie uroczyste otrzesiny uczniów klas pierwszych. Po raz kolejny w poczet gwardii uczniowskiej wstapilo grono mlodych i glodnych wiedzy. Jednak musieli przejsc specjalnie dla nich przygotowany test, np.spiewanie z paragonu, wypicie specjalnej mikstury czy obciecie ogonków - co oznaczalo przyjecie w poczet gimnazjalistów. Uczniowie bardzo mocno zaangazowali sie w przygotowania do imprezy. Dolozyli wszelkich staran,aby w dniu otrzesin zaprezentowac sie jak najlepiej. Wszystkie "koty" dzielnie przeszly przez konkurencje przygotowane przez SU. Uroczystosci otrzesin przewodniczyl "kocur" Wojtek. Egzamin na pierwszoklasiste zostal zaliczony,uczniowie otrzymali pamiatkowe dyplomy.Specjalna przysiege skladali wychowawcy klas pierwszych. Wszystkim dopisywal humor. Nad caloscia zabawy czuwala opiekunka SU,p.Malgorzata Galazka.

 

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!