foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

       16 pazdziernika, w dzien „Jubileuszu 65-lecia Szkoly" obchodzono takze Dzien Edukacji Narodowej. Z tej okazji pani dyrektor Zespolu Szkól, Krystyna Witkowska-Nogawka, wreczyla Nagrody Dyrektora. Otrzymali je:

 • pani Dorota Deja - za bardzo dobry wynik egzaminu w czesci humanistycznej (wyzszy od sredniej wojewódzkiej) oraz wzorowa prace wychowawcza
 • pani Malgorzata Galazka – za bardzo dobry wynik egzaminu gimnazjalnego z jezyka angielskiego (o 2,4 pkt wyzszy od sredniej wojewódzkiej), zdobycie tytulu laureata i dwóch finalistów ogólnopolskiego konkursu internetowego „Poznawaj Polske”
 • p. A. Palczak-Skwarek – za organizacje wielu konkursów szkolnych i powiatowych dotyczacych dziedzictwa narodowego Polski, za wysokie miejsca i wyróznienia w konkursach plastyczno-muzycznych m.in. konkursie pt. „F. Chopin i H. Wieniawski” oraz „Wartosci narodowe w muzyce”
 • p. Janina Skarzynska – za organizacje konkursów szkolnych i pozaszkolnych o tresciach historyczno-kulturowych oraz szereg inicjatyw wspierajacych dzialalnosc szkoly  
 • p. Bogumila Stepien – za wieloletnie prowadzenie zespolu „Bogaczowiczanie” i reprezentowanie szkoly oraz gminy podczas spotkan na Dolnym Slasku i poza granicami Polski, za organizacje konkursów na szczeblu szkoly dla klas I-III oraz wzorowe przygotowanie klasy III do II etapu ksztalcenia
 • p. Renata Wierzbicka – za bardzo dobry wynik sprawdzianu w czesci matematycznej (wyzy od sredniej wojewódzkiej), za wzorowe przygotowanie uczniów w tresciach matematycznych do konkursu „Byc kims” oraz za V miejsce w Miedzynarodowym Konkursie Matematycznym „Sezam”
 • p. Agnieszka Wójcikiewicz – za bardzo dobry wynik egzaminu z j. niemieckiego (o 6,2 pkt wyzszy od sredniej wojewódzkiej), za XVIII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Jezyka Niemieckiego „Olimpus” i wzorowe prowadzenie dzialan wychowawczych w kl. IIIa

W tym dniu pan Leszek Swietalski wreczyl Nagrody Wójta:

 • p. Leslaw Nogawka - za propagowanie idei sportu poprzez kolarstwo prowadzone codziennie w ramach klubu Górnik Walbrzych/ZS Stare Bogaczowice, zdobycie indywidualnie tytulu wicemistrza Polski w Kolarstwie Szosowym, I miejsca druzynowo w Ogólnopolskim Pucharze Nadziei Olimpijskich, wysokich lokat w kolejnych seriach Pucharu Polski oraz innych zawodach kolarskich na terenie calej Polski
 • p.Malgorzata Miela za wzorowa prace pedagoga szkolnego, organizacje przedstawien i spotkan dla uczniów i rodziców z ciekawymi osobami oraz realizacje zajec ortograficznych dla dzieci i mlodziezy
 • p. Malgorzata Fasciszewska za zdobycie trzech tytulów finalistów ogólnopolskiego konkursu internetowego „Poznawaj Polske” oraz wzorowe wypelnianie funkcji wicedyrektora szkoly
 • p. Krystyna Witkowska-Nogawka za pozyskiwanie funduszy ze srodków unijnych w celu wyrównywania szans edukacyjnych dziecka srodowiska wiejskiego oraz wlasciwe kierowanie Zespolem Szkól

       Ponadto w Dniu Edukacji z rak dyrektorki szkoly nagrody otrzymali pracownicy administracji i obslugi: p. Malgorzata Gajdamowicz, p. Stanislawa Zarzeczna, p. Bozena Witkowska, p. Barbara Nowak, p. Halina Wiacek, p. Anna Rajca, p. Beata Lakomiak, p. Grazyna Fejdasz, p. Stanislaw Berezicki, p. Stanislaw Runo i p. Wladyslaw Morawski.

         Jednoczesnie p, Krystyna Witkowska-Nogawka gratulowala wszystkim pracownikom sukcesów podkreslajac, ze bylo ich bardzo duzo. Zyczyla kolejnych w tym roku szkolnym oraz usmiechu i zadowolenia w zyciu osobistym.

 

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!