foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

24 wrzesnia wielu uczniów naszej szkoly uczestniczylo w wycieczce do Wroclawia. Najpierw byl czas na zakupy w Pasazu Grunwaldzkim a nastepnie fantastyczny wieczór w Parku Szczytnickim. Ogladalismy multimedialne pokazy fontanny na Pergoli - pokaz z wykorzystaniem laserowych animacji przy muzyce powaznej oraz elektronicznej. Wodnym fantazjom towarzyszylo wspaniale oswietlenie.
Wieczór we Wroclawiu dostarczyl nam niepowtarzalne wrazenia.
                                                                                                                             Kasia Maryniak i SZP@KU

galeria zdjec

Contribute!
Books!
Shop!