foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Szkoła Podstawowa Telefon i faks: 74 8452263 e-mail: zs.starebogaczowice@gmail.com ulica Główna 172a 58-312 STARE BOGACZOWICE

Moja Szkoła

Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Starych Bogaczowicach

Galeria zdjęć

Z nowego księgozbioru biblioteki szkolnej w tym tygodniu polecam........

 

Dla miłosników piesków i kotków: (wiek 7+)

 

,,Raptus" - to opowieść o psiej miłości i wierności . Po śmierci swojej pani  Raptus - jamnik szorstkowłosy, trafia do schroniska.  Zaprzyjaźnia się tam z psem Scooby'm, dla którego po jakimśczasie znajduje się dom tymczasowy.  Czy Raptus spotka jeszcze kiedyś przyjaciela i jakie były dalsze jego losy, dowiecie się z książki.

  ,, Cykor" to mały kotek, który pojawił się w domu Łatka. Łatek jest zazdrosny i postanawia się jego pozbyć. Opowieść o tym, że nie warto oceniać kogoś z góry, bo łatwo można stracić okazję na przyjaźń.  

     Obydwie książki napisała Magdalena Kalus, miłosniczka zwierząt.   

                                                                                                Joanna   Początek 

Contribute!
Books!
Shop!